YI Nightscape Dash Camera Black

Neohodnoceno
 

Popis produktu:

Nightscape car dash camera, je automobilová přístrojová kamera zkonstruována tak, aby nahrávala perfektní záznam i za zhoršených světelných podmínek. Spolupracovalo se se společností Sony na integraci senzorů STARVIS - technologie podsvíceného pixelu s neuvěřitelným výkonem citlivosti. Fotoaparát je citlivý na širší škálu viditelného světla, aby podporoval natáčení v noci.
Dobíjení je jednoduché. Nightscape Dash se připojuje přímo do portu USB vašeho automobilu a nepřetržitě zaznamenává, když je spuštěn motor automobilu.
Nightscape jednoduše propojíte s jakýmkoli smartphonem nebo tabletem. Vestavěné připojení Wi-Fi umožňuje rychle stahovat, prohlížet, sdílet a zálohovat záběry z automobilových přístrojů přímo do vašeho zařízení. Nastavení můžete snadno kontrolovat, upravovat a měnit poklepáním prstu na 2,4 ”LCD obrazovku. Připojte všechny své nové kamery Nightscape Dash přes vestavěnou síť Wi-Fi přímo k smartphonu pomocí aplikace YI Dash Camera App. Vaše kamera zaznamenává mimořádně podrobné záběry v křišťálově čistém rozlišení. Nightscape dash cam byla pečlivě navržena se šesti vysoce kvalitními čočkami F1.8, aby poskytovala větší citlivost na světlo, vynikající zaostření a vysokou přesnost optiky.

- minimalistický design
- úhel záznamu 140 °
- 6 prvotřídních skleněných čoček se zobrazovacím senzorem Sony
- Kvalitní nahrávky den / noc
- Vestavěná WiFi

1 999 Kč
Značka Xiaomi
Kategorie ostatní
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: