Kdo jsme

O nás:

 

BestMobil.cz a Xiaomiservis.cz doména byla založena společností BestMobil s.r.o., která vznikla v roce 2004 partou nadšenců v oblasti mobilní komunikace zabývající se prodejem a zejména servisem mobilních telefonů všech značek. A to již v dobách kdy tu nebyly žádné smartfony a dotykové telefony a na trhu vládla Nokia 3310.

 

Od té doby jsme ušly velký kus cesty, opravily tisíce telefonů, získaly obrovskou praxi a jako bonus nespočet spokojených zákazníků, kteří se k nám stále vrací.

 

Hlavní portfolio našeho podnikání jsou dlouholeté zkušenosti v oboru, pravidelně proškolený tým servisních techniků, nejmodernější diagnostické přístroje a nástroje pro opravu mobilních telefonů.

Opravujeme telefony značky Apple iPhone, Xiaomi, Samsung, Lenovo, Honor ale i Nokia a Huawei.

 

V případě opravy jsou požity pouze kvalitní náhradní díly originální kvality.

Poskytujeme i možnost použití Vašeho náhradního dílu a možností další konzultace případného servisu.

 

Staráme se i o zákazníky, kteří nejsou z našeho blízkého okolí. Zařídíme svoz Vašeho mobilního telefonu z místa Vašeho bydliště a následné jeho odeslaní zpět za minimální náklady.

 

Zdarma uděláme diagnostiku Vašeho zařízení a sdělíme cenový návrh. Pak už záleží jen na Vás jak se rozhodnete. Pokud s opravou nebudete souhlasit uhradíme náklady na dopravu.