• 1 z 2
 

Xiaomi Mi Air Purifier 2H - čistička vzduchu

Neohodnoceno
 

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2H EU Vás překvapí svým kvalitním zpracováním, inteligentním ovládáním pomocí Mi aplikace a také senzorem kvality vzduchu.

Oblíbená čistička vzduchu se dočkala vylepšené "H" verze.

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2H se postará o dokonale čistý vzduch bez bakterií, nečistot i prachu. Vzduchu nasává ze 4 směrů, přefiltruje až 260 m3/h, zachycuje 99,97% částic větších něž 0,3µm. Ovládá se přes smartphone včetně hlasových asistentů a filtr vyžaduje výměnu až po 6 -12 měsících.

Abyste zažili pocit dokonale čistého vzduchu proudícího do vašich plic, tak nemusíte jezdit do hor. Svěží a dýchatelný vzduch si můžete dopřát i v nejrušnějším velkoměstě díky čističce vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2H. Do svého filtru dokáže polapit vzduch ze všech směrů, přičemž čistý pak stoupá vzhůru. Za pomocí senzoru kvality vzduchu, který měří koncentraci PM 2,5 částic, teplotu a vlhkost ve ovzduší, na základě čehož dokáže automaticky řídit intenzitu filtrace. Vše je možné sledovat v reálném čase na vašem smartphonu.

Dejte sbohem bakteriím

Speciální uhlíkový válcový HEPA filtr dokáže efektivně zachytit až 99,97% 0,3µm a větších částic, které mohou být pro lidský organismus škodlivé. Do tohoto rozpětí spadají bakterie, prach, plísňové spóry, pyl a částečně i kouř. Pokud je řeč o velkých částicích, jako je prach či pyl, tak se můžete spolehnout na 100% zachycení. Máte-li obavy ze uvolňování škodlivých chemikálií do okolí, tak je možné dokoupit speciální anti-formaldehydový filtr.

Rychle a přesně

Díky preciznímu automatickému řízení dokáže zařízení pracovat zcela samostatně, ale také se přizpůsobí vašim specifickým požadavkům. Standardně dokáže přefiltrovat 260 krychlových metrů vzduchu za hodinu na ploše 18-31 metrů čtverečních. Ani v noci se není třeba obávat hluku při chodu čističky. Při nočním režimu je provoz ztišen až na 33dB, přičemž maximální výkon je spojen s 66dB emisí hluku.

Vlastnosti:

Chytrá čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2H
Pohlcuje až 99,97% 0,3µm a větších částic
Parametry provozu: 260 m3/h
Efektivní pokrytí: 18-31 m2
Doporučená doba výměny filtru: 6-12 měsíců
Automatické řízení provozu
Doprovodná aplikace
Noční režim, vysokorychlostní mód
Zachycuje prach, pyl, výpary chemikálií, zvířecí srst, zápach z cigaret atp.
Kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa
Kompatibilní s HEPA (v balení), antibakteriálním, anti-formaldeyhodvým filtrem Xiaomi

3 500 Kč
   
Značka Xiaomi
Kategorie Xiaomi Mi Ecosystem
Záruka 2 roky
 

tato čistička poskytuje ochranu proti virům

idealní do práce ,kanceláře a domova

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: